запалителна свещ CHAMPION OE183/T10 за Ford C-MAX (DM2) 1.8 122 коня - бензин
-20%
CHAMPION
запалителна свещ
  • разстояние между електродите 1,3 мм
  • присъединителна техника M4/BRASS SAE
  • мярка на резбата M14x1.25
  • размер на ключ 16
  • запалителна свещ едномасен електрод
  • запалителна свещ с конусно легло
  • дължина на резбата 17,5 мм
  • от съпротивление 3 kOhm
  • съпротивление до 10 kOhm
Производител: CHAMPION
Парт номер: OE183/T10
Цена: 43.64 лв. 34.91 лв.
Количество:
1
  • 14 дни право на връщане
  • Проверка на пратката
  • Експресна доставка
  • Безплатна консултация
  • Заменими продукти
  • OE Номера
  • Алтернативни номера
  • За автомобили
Кат. No: 0 242 240 620
-20%
BOSCH
18.90 лв. 15.12 лв.
Кат. No: Z230
-20%
BERU
Кат. No: 5809
-20%
NGK
Кат. No: IT20
-20%
DENSO
Кат. No: ZT20EPR11
-20%
DENSO
Кат. No: VT20
-20%
-20%